Diskuze

Datum: 03.10.2013

Vložil: Butu

Titulek: web

Ahoj. Koukněte se prrrrosím na můj web:
www.ch-s-puppy.webnode.cz
Nebo prrrrosím podpořte mého křečka Puppy v hlasování na:
https://www.krecci.cz/miss_krecek_2014.html

Odpovědět

—————

Datum: 02.08.2013

Vložil: Mea

Titulek: Prosím o pomoc!

Pomoc! Můj 28. 11. 2012 narozený křeček syrský dlouhosrstý se od dnešního rána klepe, kňučí, funí a hodně se klepe, mám to chápat tak, že mu mám lépe a častěji měnit podestýlku a čistit klec? Taky nemá od ledna oko, ale to už ho nijak netrápí. Mě, ale trápí, že má každý zub jiný, jeden jakoby odlomený. Hlavně prosím o pomoc kvůli tomu klepání atd. Prosím pomozte! Pište mi na mail: mea.mea@seznam.cz

Odpovědět

—————

Datum: 14.02.2013

Vložil: Katka

Titulek: Křečci

Ahoj potřebuji poradit:mám 2měsíčního křečka a 4měsíčního křečka toho 2měsíčního jsem si koupila asi tak před týdnem a pořád se nesnesou a já chci aby měli mladé aby byly spolu ale nejdeto. Nevím co mám dělat.Jestli mám chvíli počkat.
Předem děkuji za odpověd...

Odpovědět

—————

Datum: 16.03.2013

Vložil: lukaš

Titulek: Re: Křečci

oni musi bit sami

Odpovědět

—————

Datum: 24.05.2013

Vložil: Anna

Titulek: Re: Křečci

Ahoj,s tímhle mám skušenost dej jim salám nebo něco
Mastného a pověs jim to na vršek klece a snad ti to pomůže :)

Odpovědět

—————

Datum: 04.11.2016

Vložil: Klára

Titulek: Re: Křečci

Mám stejný problém.

Odpovědět

—————

Datum: 25.06.2012

Vložil: kriástin

Titulek: nemoce

ja sem mela křečka džungaskeho a medvjediho zaroven mela sem dvje samičky a tajedna mela neco s plicema protože mela vevnitř uplne modrou pusinku a dichala s otevřenima ustama což znamena že semi dusila jenže pak mi umřela a ejminka tam zustala uplne sama a potom i umřela steskem poni protože to je stejni jako u človjeka kdižš jemu smutne a pak je organizmus oslabeni a težce se virovnava s nemocema a bilo jim 3 a ti druhi bilo skoro 4 roky kdibi mi neumřela a tak doporučuji samičku a samečka a abi až budou chviličku spolu takbudou mit mali a pak je oddelit abi se nic nestalo mladim a aby nemneli dalši a doporučuji taky vivjesit plagati a obrazek co to de zvječit a napsat duležita fakta o tom kdi se vam narodili a tak a taky telefoni čislo mi si nechali křečky co sme meliod kikči a tea ale boužel sme meli tři protože jedno bilo nedovinuti ale naštesti sme meli brachu a ten se o ne taky moc hesky staral

Odpovědět

—————

Datum: 23.05.2012

Vložil: fgzrhuuki

Titulek: zužýkii

čůráci kurvy

Odpovědět

—————

Datum: 29.03.2013

Vložil: Kwet mi

Titulek: Re: zužýkii

Víš co jestli nemáš dotazy na křečíky tak tady nemáš co dělat na týdle stránce snad tahle stránka ti něco udělala? Jestli se ti tadyta stránka nelíbí tak nahoře v pravo máš křížek ;-))

Odpovědět

—————

Datum: 14.12.2011

Vložil: eva

Titulek: přenos nemoci

Dobrý den,mám na vás prosbu zda byste mi poradila. Od manžela jsem dostala k narozeninám dvě mláďátka křečků syrských (přesné stáří nevím). Máme malý byt a křečci jsou v jedné místnosti s námi. Před týdnem jsem zjistila že jsem těhotná, úplně na začátku. Kamarádka mě vystrašila že na mě křečci mohou přenést jakýsi zánět mozkových blan a může to ohrozit plod. Je pravda že jim čistím klec, krmím je a beru si je do rukou. Je zde riziko že by se na mě něco přeneslo? Když si v kleci hrabou podestýlku může být přenos i kapénkovou cestou? Prý to přenáší jen úplně malý křečkové?? Máme je rádi a nechceme se jich vzdát ale mám se bát třeba čištění klece, hraní si nimi nebo to zas takové riziko není?
Hrozně moc děkuju za radu, docela se bojím. S pozdravem Eva

Odpovědět

—————